Stowarzyszenie Uciechów - Moja Wieś

Majówka „Ratujemy nasze zabytki”

Opublikowano 26 maja 2013

„Do trzech razy sztuka” - to powiedzonko wyjątkowo dobrze pasuje do naszej majówki, która ze względu na deszczową aurę odbyła się dopiero w trzecim terminie. Była to majówka charytatywna pod hasłem „Ratujemy nasze zabytki”. Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony na prace w naszym kościele pod wezwaniem św. Bartłomieja.

Scenariusz majówki zapewnił atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Był dmuchany plac zabaw, trampolina, przejazdy karetką pogotowia, wozem strażackim i bryczką. Był sklepik szczęścia, chmielowy kufel uciech, ciasta i napoje oraz grilowe przysmaki. Za te atrakcje płaciliśmy naszą majówkową walutą - „uśmiechami”, które można było nabyć w majówkowym „banku”. Była też licytacja darów przekazanych przez naszych dobroczyńców. Atrakcją nadzwyczajną był występ muzyczny rodziny Państwa Wszół i naszych śpiewających „Uciecho - Wianek”. Biesiada i ” Dyskoteka pod gwiazdami” trwała do późnych godzin nocnych.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu majówki było zaangażowane bardzo wiele osób. Organizatorzy majówki „Ratujmy nasze zabytki „czyli Stowarzyszenie „Uciechów - Moja Wieś” i Rada Sołecka z całego serca dziękują WSZYSTKIM, którzy przyczynili sie do tego aby majówka odbyła się i była tak bogata w formie i w treści.