Stowarzyszenie Uciechów - Moja Wieś

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Opublikowano 17 lutego 2013

W ostatnią sobotę karnawału 09.02.13. w Sali Centrum Kulturalnego – Sportowego uciechowskie dzieci podczas zabawy żegnały karnawał. Już przed godz. 16-tą p. Artur Rąpała włączył muzykę, która witała przychodzące na bal dzieci i ich rodziców , a także dziadków.

Na stołach , członkinie Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia „Uciechów – Moja Wieś” rozstawiły słodki poczęstunek. Dla dzieci ciasteczka, lizaki, soczki, a dla rodziców dodatkowo kawa lub herbata. Prawie wszystkie dzieci przyszły pięknie przebrane.

Przybyłych w imieniu organizatorów przywitała „piratka” - Agnieszka Orłowska. Piratka Agnieszka była wspaniałym wodzirejem. Prowadziła całą zabawę. W przerwach między tańcami organizowała ciekawe, zabawne konkursy np. wyścig księżniczek po ziarenko grochu , taniec z balonami czy przejście pod obniżanym mostkiem. W tym roku nie wręczono korony dla króla i królowej balu za najładniejszy strój ze względu na zbyt dużą liczbę godnych tego tytułu.

Na zakończenie zabawy „bardzo młodsza młodzież” bawiła się przy karaoke. Zabawa była bardzo udana o czym świadczyły uśmiechnięte buziaki uczestników.