Schronisko w Uciechowie - O Nas...

O Nas...

Nowe schronisko, które powstało w miejscowości Uciechów (3.5 km od Dzierżoniowa - Dolny Śląsk), jest w powijakach. Wszystko jest w początkowej fazie organizacji. Staramy się jak możemy, ale potrzeba nam wiele rzeczy. Jeśli ktoś ma do oddania niepotrzebne smycze, obróżki, kagańce (może np. piesek wyrósł ze starych), koce, posłania, szczotki do czesania, coś, co leży w domu niepotrzebne, a nam się bardzo przyda to proszę o pomoc.

Gdyby ktoś zdecydował się na wysyłkę podajemy adres:

Ośrodek Adopcyjny dla Zwierząt Porzuconych i Niechcianych
Osiedle Białe 7
Uciechów 5
58-203 Dzierżoniów

Nie pogradzimy małą termą elektryczną, przedłużaczami elektrycznymi, kablami i przewodami. W chwili obecnej bardzo potrzebne są rurki osłonowe do kabli elektrycznych. Bez nich nie możemy dokończyć wymiany instalacji elektrycznej. Do prac remontowych konieczne są wszelkiego rodzaju narzędzia (wiertarka, śrubokręty...) i materiały budowlane (np. cegły, pustaki, zaprawy do płytek, śruby, gwoździe, deski, kleje). Niezbędne jest zrobienie solidnego ogrodzenia, więc potrzebujemy materiałów do budowy ogrodzenia. Siatki, słupki, płyty ogrodzeniowe... Równie niezbędne jak materiały są ręce do pracy przy remoncie i pracach w schronisku.

Zapraszamy też wszystkich chętnych wolontariuszy do Uciechowa.

Kontakt:
Justyna tel. 0 697 758 088
Robert tel. 0 510 433 322
Staramy się zapewnić zwierzętom przebywającym w Ośrodku nie tylko pełną miskę i dach nad głową, ale też spacery, kontakt z ludźmi i pieszczoty, których bardzo potrzebują.

Pragniemy, aby te skrzywdzone zwierzaki kojarzyły rękę człowieka nie z bólem i cierpieniem lecz z dobrem, głaskaniem i drapaniem za uchem! Staramy się przygotować zwierzęta do adopcji i szukamy dla nich domów i odpowiedzialnych opiekunów.

Chcemy, aby wszystkie zostały wysterylizowane, żeby zapobiec kolejnym nieszczęściom, krzywdzie i bezdomności.

Nasze działania opierają się tylko na prywatnym wkładzie finansowym i pieniążkach za interwencje - nie otrzymujemy żadnych dotacji!

Dlatego nie na wszystkie nasze cele i zamierzenia starcza nam środków finansowych. Gdyby ktoś z Państwa zechciał pomóc skrzywdzonym przez los zwierzakom, prosimy o wpłaty na konto:

NUMER KONTA SCHRONISKA:

78213000042001038801430001
VWBank

ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL.JAGIEŁŁY 5 M 19
14-100 OSTRÓDA

Numer konta dla przelewów z zagranicy:
SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146

koniecznie z dopiskiem "dla Uciechowa"!